Nutikad koolid suurendavad heaolu ja õppimist

Lapsed õpivad kõige paremini turvalises ja inspireerivas õpikeskkonnas. Pikaajalise mõtlemise ja arukate investeeringutega saame pakkuda lastele suurepäraseid tingimusi nii täna kui ka tulevaste põlvkondade jaoks. Uuringud on näidanud selget seost siseõhu ja õpitulemuste vahel: klassiruumide ventilatsiooni suurendamine võib parandada laste katsetulemusi kuni 5% ja suurendada igapäevast külastatavust kuni 2,5%, mis tõestab, et arukad koolid on ka arukad investeeringud!

 

Kooli tulemuslikkuse parandamise ABC:

 
AV süsteemid

 

AV süsteemid

Audiovisuaalsed haridussüsteemid võimaldavad õpetajatel esitada teavet selgelt ja interaktiivselt. Nutikad AV-vahendid rikastavad nii kaugõpet kui ka õppimist kohapeal, integreerituna näiteks heli-, valgus- ja videoproduktsioonidega ning esitlustega.

SmartView

 

Caverion SmartView

Caverion SmartView abil saavad õpetajad ja koolijuhid hõlpsasti näha iga klassiruumi sisetingimusi (nt temperatuur, CO2 tase) ja teha kohandusi, et luua ideaalsed klassiruumi tingimused.

Ventilatsioon

 

Parem ventilatsioon

Siseruumide õhu kvaliteet mõjutab oluliselt kognitiivseid funktsioone: inimesed saavutavad parema ventilatsiooniga rohelistes hoonetes paremaid tulemusi. Korralik ventilatsioon ja kliimaseadmed aitavad vältida haiguste ja osakeste levikut, luues tervislikuma õpikeskkonna.

 

Koolide ja muude avalike hoonete elutsükli haldamine

Avaliku ja erasektori partnerlus (PPP) on pikaajaline leping teenusepakkuja, nagu Caverion, ja valitsusasutuse vahel. Selle mudeli puhul hoolitseme hoone eest kogu selle elutsükli vältel: me võtame üle rajatiste haldamise ja hoolduse, tagades, et süsteemid toimivad plaanipäraselt ja et elanikud teavad alati, kelle poole pöörduda.

Avaliku ja erasektori partnerluse ja elutsüklilepingute eelised:

  • Caverion garanteerib kinnisvara funktsionaalsuse kuni 25 aastaks.
  • Me planeerime, rakendame ja hooldame kõiki ehitustehnoloogiaid, tagades sujuva toimimise kogu elutsükli jooksul.
  • Me kanname riski, nii et meie partnerid on teadlikud kõigist eeldatavatest kuludest järgmise 25 aasta jooksul.
 
 

Harjuta ennast edasi:

 
 

Results

0
Order by

No results