Optimaalne ventilatsioon ja kliimaseaded suurendavad inimeste heaolu ja tootlikkust

Arvukad parameetrid mõjutavad ettevõtte tootlikkust ja äri kulgemist. Töökeskkond on kindlasti…

Arvukad parameetrid mõjutavad ettevõtte tootlikkust ja äri kulgemist. Töökeskkond on kindlasti oluline ja eriti sisetingimused, näiteks õhu kvaliteet, valgustus ja temperatuur.

Seetõttu on tõhus ventilatsiooni- ja kliimaseadmete tehnoloogia ning meeldiv sisekliima koos kütte- ja veevarustusega moodsate ehitiste tunnusteks.

 

Valige oma kinnistule sobiv ventilatsiooni- ja jahutuse tehnoloogia.

Optimaalsete sisetingimuste saavutamiseks peate valima tehnoloogia, mis sobib kõige paremini teie vara vajadustega, arvestades, kui palju inimesi ruumi kasutab ja millal. Korralikult reguleeritud kliimaseade loob hea sisekliima töökoha heaolu ja tagab suurema tootlikkuse.

Kinnisvara omanikuna soovite vältida ootamatuid ja kulukaid remonditöid ning pikaajalist viivitust probleemide lahendamiseks õige kontakti leidmisel. Õnneks saab kõiki neid vajadusi lahendada nutika ja individuaalselt kohandatud ventilatsioonisüsteemina.

Õige valiku abil saate vähendada ka pikaajalisi kulusid, kuna kohandatud installatsioonidel on suurem tööefektiivsus ja väiksemad hoolduskulud.

Milline on teie vajaduste jaoks optimaalne ventilatsioonilahendus?

Meie asjatundlikud spetsialistid aitavad teil arvutada välja teie kinnisvara jaoks optimaalseima lahenduse, paigaldada ventilatsiooni- ja kliimasüsteemid ning neid edaspidi hooldada. Teie jaoks õige valik võib olla tavaline KVJ-lahendus või vajate tööstusharule mõeldud täiustatud lahendust, nagu näiteks ventilatsioonikanalid, ventseadmed, kõrgetasemelised puhaste ruumide lahendused ja tööstuslik õhutöötlus.


Kas teie vara sobib mõnda järgmistest kategooriatest? Täpsete viidete saamiseks sarnaste ventilatsiooni- ja kliimaseadmete projektide kohta pöörduge kindlasti meie poole.

 • Büroohooned
 • Hotellid
 • Ostukeskuseds
 • Koolid ja ülikoolid
 • Lennujaamad
 • Ürituste ja messide saalid
 • Spordikeskused
 • Haiglad
 • Laborid
 • Puhad ruumid (cleanrooms)
 • Tööstusettevõtted ja tootmisettevõtted

Erakordne tugi teie hoonele

Ventilatsioon ja kliimaseade on teie hoones äärmiselt olulised elemendid. Ühendage oma hoone meie ööpäevaringselt töötava kliendikeskusega (SmartView) ja kõrgelt kvalifitseeritud insenerid jälgivad, testivad ja reguleerivad teie ventilatsiooni ja kogu muu ehitustehnika seadeid kaugjuhtimise teel. See võimaldab kiiresti reageerida mis tahes riketele ja suurendada energiatõhusust.

Kliendikeskus töötab tihedas koostöös meie kõnekeskuse töötajatega, kes registreerivad teenusetaotlusi. See võimaldab meil vastata teie vajadustele 24/7.

Juriidilised nõuded ja regulatsioonid muutuvad üha rangemaks; mõnikord on kiireid muudatusi vaja sama palju kui parandusmeetmete pikaajalist kavandamist. Haldur või hooneoperaator oleme teiele partneriks, et tagada nende vajaduste parim teostus. Võtke meiega ühendust ja leiame teie individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele parima ventilatsiooni- ja kliimaseadme lahenduse!

 

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed