Caverioni brändi lugu

Meie elu- ja töökeskkond kujundab meid ümbritsevat keskkonda. See algab esimesest päevast, mil me hinge tõmbame. Me õpime, kasvame ja areneme selleks otstarbeks loodud ruumides.

Caverion SRI konsultatsioon

Caverion SRI (Smart Readiness Indicator) konsultatsioon on valmislahendus, mis aitab teil mõista teie hoone praegust digitaalset seisundit ning annab selge tegevuskava, milles on esitatud vajalikud investeeringud.

Ehitusinfo modelleerimine (BIM)

Ehitusinfo modelleerimine (BIM) on tarkvara ja 3D-modelleerimise kombinatsioon, mis annab teie hoone digitaalse mudeli koos kõigi füüsiliste ja funktsionaalsete omadustega.

MTU ja Caverion

MTU Aero Engines on Saksamaa juhtiv lennukimootorite tootja. Caverion on vastutanud kõige tootmisega seotud tarnete eest, nagu suruõhk, elekter, tehnilised gaasid, väljatõmme, ruumide ventilatsioon, kütte- ja kliimaseadmete tehnoloogia, jahutusvedelikud ja jahutusvesi, samuti töö- ja heitvesi.

Caverion Flexigate

Oleme optimeerinud ja automatiseerinud suure hulga reisijate transpordiks vajaliku ruumi kasutamist lennujaamades.

Caverion SmartView

Caverion SmartView on andmete visualiseerimise vahend, mis võimaldab teil oma kinnisvara täielikult mõista ja hallata.

Keskkondade digitaliseerimine

Meie eesmärk on olla oma klientidele esimene valik keskkonna digitaliseerimisel, pakkudes ainulaadset teenust, mis hõlmab kogu rajatise elutsüklit, alates projekteerimisest kuni ehitamise ja hooldamiseni.

Hoone juhtimissüsteem

Meie hoonehaldussüsteem kogub andmeid peaaegu igast allikast ning me kasutame neid hoone jälgimiseks ja juhtimiseks meie kaugkeskusest. Kinnisvaraomanikud saavad jälgida KPIsid reaalajas, et saada täielikku kasu oma kinnisvarahalduse digitaliseerimisest.

Elutsükli projekt Nummikeskus

Hoone elutsükli haldamine tagab Nummikeskus keskuse ohutuse ja rajatiste tingimuste kõrgeima standardi järgmise kahe aastakümne jooksul.