Elekter – leidke oma vajadustele optimaalselt vastav süsteem

Elektriseadmete ja -süsteemide hulk kasvab pidevalt ja ühes sellega meie sõltuvus nendest ja…

Elektriseadmete ja -süsteemide hulk kasvab pidevalt ja ühes sellega meie sõltuvus nendest ja lõppkasutajate ootustest. Kes ei sooviks endale automatiseeritud, energiatõhusaid ja usaldusväärseid energiasüsteeme, mis suudaks kohaneda muutuva olukorraga?

 

Hoolikalt projekteeritud ja professionaalselt paigaldatud elektrisüsteem

  • tõstab kinnisvara või tööstushoone tõhusust
  • parandab ruumide modulaarsust ja ohutust
  • on madalate käituskuludega ja kergesti hooldatav
  • on pika elueaga ja energiatõhus
  • parandab tootlikkust ja ärivõimalusi

Regulaarse ja asjatundliku hoolduse abil tagate süsteemide tõhusa töö ja pikendada nende elutsüklit.


Individuaalse elektrisüsteemi paigaldamine hoonele või tööstusettevõttele 

Õige elektrisüsteemi paigaldus algab alati võimekuse vaatlusest. Näiteks tööstusettevõtte elektrifitseerimisel kõrgepingega, andmekeskustel või haiglate avariitoitesüsteemidel on väga erinevad nõudmised. Aitame valida teie unikaalsetele vajadustele vastava optimaalse lahenduse.

Elektrialane oskusteave, mis vastab kõikidele teie vajadustele

 

Päikese- ja muude taastuvenergia allikate kasutamine


Päikesepaneelid  võimaldavad toota oma elektrit. Päikesepaneelid nõuavad küll investeeringuid, kuid vähendavad samas ka võrgust võetava energia hulka, teie üldiseid energiakulusid ja süsiniku jalajälge.

nergiakulusid ja süsiniku jalajälge aitavad vähendada ka soojuspumbad. Õhk-, vee- ja maasoojuspumbad koguvad soojust hoonevälisest õhust, veest ja maapinnast ning akumuleerivad seda kasutamiseks siseruumides.

Electricity solutions for safer and more efficient properties.jpg
Charging station Electricity solutions for safer and more efficient properties.jpg

Elektrisõidukite laadimisjaamade paigaldus

Laadimisjaamade paigaldamine ja hooldus nõuab laialdast tehnilist pädevust ja sertifitseeritud kogemusi. Aitame teid kogu protsessi jooksul – lugege lähemalt, kuidas saame teid aidata elektrisõidukite laadimisjaamadega.

Optimaalne valgustus igale hetkele

Valguse värv ja eredus mõjutab tugevalt lõppkasutaja kogemust. Seepärast parandab igale ruumile optimaalse valgustustehnoloogia valik otseselt kasutaja rahulolu ja tõstab teie kinnisvara turvalisust.

Katkematu töö tagamine UPS-süsteemide abil

UPS-süsteem (Uninterruptible Power Supply) käivitab põhitoitesüsteemi probleemide ilmnemisel varutoitesüsteemi. UPS-süsteemid tagavad elutähtsate taristuobjektide nagu andmekeskuste, haiglate, elektrijaamade ja tööstusrajatiste energiavarustuse. Aitame teid parima tehnoloogia valimisel ning UPS-süsteemi projekteerimisel, käikulaskmisel ja hooldamisel.

Tõhusate ja ohutute elektrisüsteemide garanteerimine tööstusettevõttes

Tulenevalt protsesside keerukusest ja kõrgetest ohutusnõuetest nõuab tööstusprotsessi elektrifitseerimine, mõõte- ja jälgimisseadmetega varustamine spetsialisti oskusteadmisi ja kogemusi. Kogemusi on tarvis ka sekundaarsete kahjude ennetamisel, mis hoiab ära täiendava kahju ja minimeerib toomisseisakute mõju katkestuste ajal. Aitame teid tööstusettevõtte elektrisüsteemide tõhusal ja ohutul projekteerimisel, rakendamisel ja hooldusel.

Ohutum laev professionaalselt paigaldatud elektrisüsteemide abil

Tänapäevaste laevade keerukad elektrisüsteemid nõuavad laialdasi tööstuslikke kogemusi. Aastate jooksul kogunenud teadmiste abil aitab meie spetsialistide meeskond projekteerida ja paigaldada teie elektrisüsteemi ning tagab sujuva kasutusvalmis tarne.

Erakorraline tugi teie hoonele: kaugjälgimiskeskus ja kõnekeskus tihedas koostöös

Remote Centre and Call Centre work in close cooperation.jpg

Miks valida elektriprojekti teostamiseks Caverion? Meie eksperdid tegelevad teie elektriprojekti projekteerimise, paigaldamise ja hooldusfaasidega. See tagab tõrgeteta infovoo kogu projekti jooksul ja vähendab selle juhtimisele kuluvat aega.

Planeerimisfaasis valime tänapäevased ja kvaliteetsed vastupidavad materjalid, mis on energiatõhusad kogu elutsükli ajal. Meie väljaõppinud paigaldusekspertidel on professionaalse kvaliteedi tagamiseks vajalikud litsentsid ja kutseoskused. Hooldusfaasis on võimalik teie kinnisvara ühendada Caverioni kaugjälgimiskeskusega, kus kogenud insenerid jälgivad hoone süsteemide toimimist 24/7 ning testivad ja reguleerivad protsesse kaugjuhtimise teel. Kaugjälgimiskeskus tegutseb tihedas koostöös kõnekeskuse töötajatega, kes vastavad teie kõnedele ja sõnumitele.

Vajate elektriprojekti teostamiseks usaldusväärset partnerit? Võtke meiega ühendust ja me leiame üheskoos optimaalse lahenduse.

 

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed