Konsultatsiooniteenused, mis tagavad kestlikud tulemused

Consulting-services.jpg
 

Miks investeerida teie hoone kaasajastamisse? Aga sellepärast, et kõrgtehnoloogilisest ja nutikast hoonest saadav kasu on kaugeleulatuv:

  • Kinnisvaraomanikud tõstavad ja säilitavad oma hoonete väärtust valmisolekuga käitada neid väiksema energiatarbimise ja süsinikujalajäljega.
  • Hästi hooldatud ja tõhusalt käitatud kinnisvarad tõstavad lühemate tööseisakute ja korrektse ressursikasutuse tõttu tootlikkust.
  • Rentnikud tõstavad oma töötajatele ja klientidele moodsat ja mugavat keskkonda pakkudes oma kaubamärgi väärtust.  
  • Talentide ligimeelitamine ja hoidmine muutub üha keerulisemaks. Head, tänapäevased ja tervislikud töötingimused on töötajate jaoks olulise väärtusega.

Kestliku, kõrgtehnoloogilise ja nutika hoone loomiseks vajate parimaid ehitustehnoloogia ja hoonete haldamise alaseid kogemusi. Just siin saavad Caverioni konsultatsiooniteenused teile abiks olla. 

Pikaajalise väärtuse maksimeerimine elutsüklipõhise lähenemise abil

2020. aastal aset leidnud kiired muutused näitasid paindlike ja kergesti laiendatavate lahenduste olulisust. Muutused kiirendasid ka hooneomanike ja rentnike digitaalset revolutsiooni. Kõik uued digitaalsed lahendused loovad uusi vajadusi ja võimalusi, milles orienteerumises on saavad meie eksperdid teile abiks.

Caverioni põhimõte on alati olnud arvestamine kogu hoone elutsükliga. Esimene samm teie hoone optimaalse jõudluse saavutamiseks elutsükli ajal on teadmine, kus te praegu asute ja mida soovite saavutada. Hästikavandatud teenuste osutamine võimaldab teil edukalt oma eesmärkideni jõuda.

Hoone väärtuse säilitamine keset karmistuvaid eeskirju

2018. aasta EL hoonete energiatõhususe direktiiv  tõi hoone automatiseerimise ja ventilatsioonisüsteemide kõrval ka uued elektrisõidukite laadimise ja küttestandardid . Meie konsultatsiooniteenused aitavad teil täita EPBD ja teisi olulisi eeskirju.

Oma vajadustele vastavate nõustamisteenuste leidmine

  • Nutivalmiduse näitaja (SRI) konsultatsiooniteenus on suurepärane lähtepunkt teie praeguse tehnoloogia küpsusastme väljaselgitamiseks. Veelgi enam, teile antakse nõu hoonetes kasutatava tehnoloogia parendamiseks/uuendamiseks.
  • Energianõustamine: Linnauuenduse, nutikate hoonete ja ehitusplatside üks olulisimaid elemente on energiatarbimine. Aitame teil ilma töötingimusi halvendamata tarbimiskulusid minimeerida ning pühenduda kiiretele ja garanteeritud tulemustele.
  • Tehniline nõustamine: Hoone tundmine algab tehnoloogiast ja andmete mõistmisest. Õigete süsteemide valimine garanteerib kiiruse, paindlikkuse, ennustatavuse ja laiendatavuse kogu hoone elutsükli ajal. Hoonehaldussüsteemi nõustamisteenuste abil aitame teie hoonesüsteeme optimeerida. 
  • Kestliku jalajälje alane nõustamine: Keskkonnajuhtimine on pidev protsess ja tööviis, ja meie saame teid selles aidata. Me kombineerime kinnisvarahoolduse erinevaid aspekte ja anname keskkonna seisukohalt teie kinnisvara hooldusele ühtse suuna. Oleme keskkonnajuhtimises – alates hetkeolukorra hindamisest, eesmärkide seadmisest ja strateegia loomisest kuni käitusmudeli rakendamise, aruandluse ja pideva arendamiseni – teie partneriks.
 

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed