Juurdepääsukontroll parandab turvalisust ja loob lisaväärtust

Juurdepääsukontrolli peetakse sageli vältimatuks kuluks, mis peab tõkestama volitamata juurdepääsu äriruumidesse, tagades samal ajal töötajatele ja teistele volitatud isikutele juurdepääsu õigetesse kohtadesse.
Secured by Caverion abil pakume turvalisuse  näol siiski lisaväärtust.  See tähendab kaasabi lisaväärtuse loomisel juurdepääsukontrolli ja teiste energiasäästu ja kulutõhusat hoone käitamist pakkuva integreeritud tehnoloogiaga süsteemide abil.

Juurdepääsukontrolli kasutusvõimalused


Juurdepääsu kontrollsüsteem võib olla ka sujuvalt integreeritud intelligentse lukustussüsteemiga. Juurdepääsu kontrollsüsteemide integreerimine teiste automatiseeritud hoonesüsteemidega nagu audiovisuaalsed süsteemid, Caverion BMS, valgustus-, kliima- ja liftide kontrollsüsteemid, võimaldab teil siiski ära kasutada mitmesuguseid selle tehnoloogia kasutusvõimalusi. Näiteks vähendab nutikas automaatkontroll energiatarbimist, lülitades parajasti tühjades ruumides asuvad mittevajalikud seadmed välja.

Integreeritud turva- ja külastajate haldussüsteemid tõstavad ohutust


Läbipaistvuse suurendamiseks ja hoone kaitse parandamiseks võivad moodsad turvasüsteemid kasutada ka  automatiseeritud personalihaldust. Juurdepääsu kontrollsüsteem tõstab teie ettevõtte turvalisuse taset, tagades ainult õigete inimeste juurdepääsu õigetesse ruumidesse. 

Reaalajas teave hoonesse saabunud või sealt lahkunud inimeste kohta ei ole oluline mitte ainult kriisiolukorras. Koos kohandatud helisüsteemiga võivad teie juurdepääsu kontrollsüsteemid toimida ka evakuatsioonisüsteemi ja mugavust suurendava süsteemina.Kombineerituna ukse ja värava sisesidesüsteemidega  on teie juurdepääsulahendus võimeline tuvastama ja võimaldama töötajatele ja ka külalistele õige juurdepääsutaseme.   

Optimaalne juurdepääsu kontrollsüsteem vaid kolme sammuga

Olenemata sellest, kas teile sobib standardsüsteem või on tarvis erilahendusi, tagame teile optimaalse lahenduse kolmeastmelises protsessis:

  1. Põhjalik tutvumine olukorraga, vajaduste hindamine ja õige juurdepääsu kontrollsüsteemi valimine.
  2. Juurdepääsu kontrollsüsteemide hoolikas planeerimine ja rakendamine loovad ideaalse kooskõla teie kasutusjuhtumi ja eesmärkidega.
  3. Hooldus koos täieliku kulude kontrolliga igakuise liisinglepingu abil, mis hõlmab juurdepääsu kontrollsüsteemi paigaldust, haldusteenuseid, kohapealset remonti, nende süsteemide uuendamist ja hooldust – eemalt ja kohapeal.

Meie kogemused ja sõltumatus garanteerivad teie kinnisvarale parima lahenduse


Olles pädevad kõikides ehitustehnoloogiates, pakume teile kõige soodsama tehnoloogilise lahenduse, mis parandab turvalisust ja loob lisaväärtust. Meie mobiilsete uksekaardilugejate ja juurdepääsu kontrollsüsteemide abil saab need paigaldada kohtadesse, kus see varem polnud võimalik või kulutõhus.

Optimeerigem teie juurdepääsu ühiselt ja tulemus on teile üllatav.

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed