Energiatõhus jahutus säästab keskkonda ja vähendab kulusid

Kas teadsite, et supermarketid ja jäähallid võivad kulutada jahutusele kuni 50% oma tarbitavast…

Kas teadsite, et supermarketid ja jäähallid võivad kulutada jahutusele kuni 50% oma tarbitavast energiast? Hoolikalt valitud ja hästihooldatud jahutussüsteem hoiab energiatõhususe ja temperatuuri stabiilsena, hoolimata kinnisvara sees või sellest väljaspool valitsevatest tingimustest.

 

Kulude ja emissiooni vähendamine integreeritud jahutussüsteemide abil

Jahutuslahendused võib üldiselt jagada siseruumide ja tehnoloogiliseks jahutuseks hoonetele, tööstustele ja eriotstarbelistele hoonetele nagu näiteks andmekeskused , Nii siseruumide kui tehnoloogilisele jahutusele tuleb kasuks integreeritus teiste ehitustehnoloogiatega.

Integreerides jahutuslahendused teiste tehnoloogiliste protsessidega, võite vähendada nii seadmetesse investeerimise kui käituskulusid. Integreerides näiteks jahutussüsteemid hoone automatiseerimissüsteemiga, võite tagada, et teie hoonet ei köeta ega jahutata üheaegselt.

Jahutusele lisatav elutsüklipõhine lähenemine

Jahutussüsteem vajab tõhusaks toimimiseks regulaarset hooldust. Me katame siseruumide ja tehnoloogilise jahutuse kogu elutsükli alates planeerimisest, paigaldamisest ja hooldusest kuni taaskäitlemiseni. See lubab teil jahutussüsteemide pärast muretsemise asemel keskenduda oma klientidele ja põhitegevusele.

Iga-aastase hoolduse kõrval võime teile abiks olla ka järgnevaga:

  • Õiguslike kohustuste täitmine
  • Lekkekontroll
  • Keskkonnanõuete täitmine

Seadmete tarnijatest sõltumatu hoolduspartnerina aitame tagada teie ärikriitiliste süsteemide tõhusa ja ohutu toimimise.

Võtke meiega ühendust ja me leiame teie vajadustele sobiva energiatõhusa lahenduse

Tõhusad andmekeskuste jahutussüsteemid

Maailm sõltub üha enam üleilmsetest arvutivõrkudest ja ühendustest, mis nõuavad usaldusväärsete andmekeskuste olemasolu. Andmekeskustes kasutatav elektrienergia genereerib soojust, mis võib ebapiisava jahutussüsteemi korral põhjustada teenuste katkestusi. Tõhus jahutussüsteem minimeerib andmekeskuse energiakulu ja väldib teenuse katkemist liigsoojuse tulemusel.

Kestlikud teenused andmekeskuste jahutamiseks

Moodsaid andme- ja IT-keskuseid ja nende serveriruume jahutatakse eeskätt vesijahutusega kaablite või seadmepüstikuridade vahel asuvate külmade/kuumade vahekäikude abil.* Ökoloogilise lahendusena sobib ka loomulik jahutus, mille käigus kasutatakse vee jahutamiseks külma välisõhku. Jahutuse käigus tekkinud ülemäärast soojust võib väliste küttekulude vähendamiseks kasutada kusagil mujal.

Partnerlus kogu elutsükliks

Võtke meiega ühendust ja me leiame teie vajadustele kõige sobivama energiatõhusa lahenduse.

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed