Hoone energiatõhususe tõstmine energiasäästu lepingute (EPC) abil

 

Hoone tõhusus on tihedalt seotud selle üldise keskkonnamõjuga. Hoone energiatõhususe tõstmisega vähendate tavaliselt oma süsiniku jalajälge. Energiasäästu leping (EPC) on riskivaba võimalus energiatõhususe tõstmiseks, kuna investeering tasub ennast ära madalamate energiakulude näol.

Energiatõhususe tõstmine riskivaba investeerimise

Energiasäästu leping (EPC) pakub terviklikku meetmete kompleksi kombineerituna garanteeritud tulemustega. Rahalise tasuvuse tagamiseks, kui lubatud tulemusi pole saavutatud, on lepingus sätestatud tulemuslikkuse põhinäitajad. See kõrvaldab tõhusalt teie kui kinnisvaraomaniku kõik riskid.

Teie valitud partnerina vastutame lepingu ajal eelarves püsimise eest, mis hõlmavad kõiki meetmete lõpuleviimiseks vajalikke vahendeid, sh. analüüse, otsuseid, kaasajastamisi ja firmasiseseid järelmeetmeid. Aitame teil kasutada ka paljusid investeerimise toetusmudeleid, nagu erinevad subsiidiumid, abimudelid ja keskkonnasäästlike toodete tootmiseks antavad laenud.

EPC toimib võrdselt hästi nii kohalikes omavalitsustes ja muude avaliku sektori organisatsioonides, erasektoris kui ka erinevates tööstusharudes.

Optimeeritud energiasääst koos garanteeritud tulemuste ja ilma riskita

Caverioni energiasäästu teenus hõlmab järgmist:

  • Ärijuhtumi analüüs
  • Projekti täideviimine
  • Garanteeritud energiasääst
  • Ülesehituse juhtimine

Võtke meiega ühendust ja me näitame, kuidas saate energiasäästu lepinguga oma süsiniku jalajälge vähendada.

 

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed