Laevade elektrisüsteemide paigaldus ja hooldus teie laeva ohutuse ja tõhususe heaks

Merekeskkond seab kõikide tehnoloogiate ohutusele ja kasutatavusele unikaalsed nõuded. Laevad – ka…

Merekeskkond seab kõikide tehnoloogiate ohutusele ja kasutatavusele unikaalsed nõuded. Laevad – ka luksuslikud ristluslaevad ja hiiglaslikud jäälõhkujad – on alati piiratud ruumimahuga, mistõttu selles keskkonnas töötamine nõuab eripädevust.

 

Veenduge, et teie laev on ohutu, ja teie meeskond saab tõhusalt töötada

Korralikud elektripaigaldised muudavad laeva käitamise ohutumaks ja aitavad meeskonnal oma igapäevaseid ülesandeid tõhusalt täita. Selleks peavad kõik elektriseadmed ja juhtmed olema õigesti projekteeritud, paigaldatud ja hooldatud.

Caverion tegeleb nii uute laevade elektrisüsteemide paigalduse kui ka suuremahuliste moderniseerimisprojektidega. Meie ennetav laevade elektrisüsteemide hooldus vähendab oluliselt merel tekkida võivate tõrgete riski, kuna süsteemi osi hooldatakse ja vahetatakse proaktiivselt.

Meie töötajad on laevade elektrisüsteemidega hästi kursis; meil on pikaajaline koostöökogemus omanike, laevatehaste, laevaehitusettevõtete, tarnijate ja teiste merendusega seotud osapooltega.

Töötamine kiires ja närvilises keskkonnas, mis seab kõrgeid nõudeid tervisele, keskkonnateadvusele ja töökindlusele, ei ole meile võõras. Kõik meie paigaldised teostatakse vastavalt rahvusvahelistele merestandarditele ja heakskiidetud ohutusmeetmetele.

Laevade elektrisüsteemide teenused

  • Elektrisüsteemide projekteerimine ja inseneritöödg
  • Kasutusvalmis tarned uutele laevadele ja projektidele
  • Kaldapealse energia (AMP, S2S) lahendused laevadele ja sadamatele
  • Laevapumpade ja ventilatsioonisüsteemide energiasüsteemide optimeerimine
  • Ennetav hooldus ja tellimustööd.

Meil on merendustööstuse valdkonnas enam kui 40 aasta pikkune kogemus ja me oleme osalenud enam kui 200 aluse ehitamisel. Võtke meiega ühendust ja arutagem, kuidas seda kogemust teie laeval ära kasutada.

 

Kas soovite teada meie teenuste hindu?

Palun võtke ühendust

 

We help our customer succeed