Ventilatsiooni- ja kliimaseadmed

Pakutavate ventilatsiooni- ja kliimaseadmete hulka kuuluvad traditsioonilised ja valdkonnaspetsiifilised kõrgetasemelised lahendused. Ventilatsiooni kasutatakse sise- ja välisõhu ringlemiseks ning ka õhuringluse loomiseks hoone sees. Tehnoloogilised lahendused hõlmavad nii ventilatsioonikanaleid ja õhuvahetusseadmeid kui ka tipptasemel puhta õhu lahendusi ja tööstuslikke õhuvahetusseadmeid. Õhu konditsioneerimine tähendab tavaliselt õhuniiskuse ja temperatuuri muutmist, et tagada siseruumide hea keskkond. Meie pakutavate seadmete hulka kuuluvad näiteks kliimaseadmed, soojuspumbad, soojusvahetid ja soojustagastite süsteemid.

Korralik ventilatsioon ja mõnus sisekliima koos kütte ja kanalisatsiooniga on tänapäevaste hoonete mõõdupuud. Meil on selles valdkonnas ulatuslikud teadmised ja soovitused.
Teenuste pakkumine algab planeerimisest. Tänu meie Saksamaal asuvale teadus- ja arenduskeskusele ning meie kasutuses olevatele uusimatele simuleerimismeetoditele, mida oma lahendustes ja toodetes (Krantz Componenten) kasutame, saame oma lahendusi hoonete investoritele ning kasutajatele näidata enne, kui ehitustööd algavad. See tagab, et tehnosüsteemid ja seadmed on optimaalselt projekteeritud.

Oleme ventilatsiooni- ja kliimaseadmeid paigaldanud paljudesse erinevatesse hoonetesse:
  • büroohooned

  • hotellid

  • kaubanduskeskused

  • lennujaamad

  • näitusehallid

  • spordihooned

  • haiglad

  • laborid

  • puhtad ruumid

  • tootmishooned

Lisaks paigaldame soojustagastite süsteeme, sealhulgas õhupuhasteid.

Ametiasutused on nende tööde jaoks paika pannud kindlad nõudmised, mis tagavad, et töö on tehtud professionaalselt ja kvaliteetselt. Meie töötajatel on nende nõudmiste täitmiseks vajalikud litsentsid ja kvalifikatsioonid.

Meie teenus on kättesaadav 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Jälgides ja juhtides seadmeid kaugjuhtimise abil Caverioni juhtimisruumist, tagame, et tehnosüsteemide järelevalve ja probleemide lahendamine on energiatõhusam. Juhtimisruumis töötavad kõrgelt kvalifitseeritud insenerid, kes jälgivad süsteemide töötamist või teevad nendega katseid ja kohandavad süsteeme vigade tekkimisel.

Juhtimisruum teeb tihedat koostööd kõnekeskusega, kus registreeritakse klientide esitatud päringud. Kõnekeskus ja juhtimisruum moodustavad Caverioni klienditeeninduskeskuse, mis on lepingulistele klientidele avatud iga päev ja igal kellaajal.

 


Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed