Küte, vesi ja kanalisatsioon

Caverion pakub kütte-, reovee- ja veelahendusi  hoonetele ja tööstusettevõtetele ning projektidele. 

Meie teenuste hulka kuuluvad küttelahendused, sh tavaline kaugküte, katlad ja uuemad taastuvenergial põhinevad küttelahendused, näiteks soojuspumbad.

Lisaks pakume vee- ja kanalisatsioonilahendusi, mis hõlmavad muuhulgas tavalist veevärki, reovee ja reoveepuhastuse lahendusi. Peale selle hõlmavad meie teenused ka vihmavee kasutamist ja kõrgetasemelisi kanalisatsioonilahendusi.

Me ei sõltu oma töödes materjalide tarnijatest ja saame seega aidata oma klientidel valida optimeeritud, kõrge tootlikkusega ja keskkonnasõbralikud süsteemid ning lahendused. Ametiasutused on nende tööde jaoks paika pannud kindlad nõudmised, mis tagavad, et töö on tehtud professionaalselt ja kvaliteetselt. Meie töötajatel on nende nõudmiste täitmiseks vajalikud litsentsid ja kvalifikatsioonid.

Hooneid saab jälgida ja juhtida kaugjuhtimise abil. Caverioni juhtruumis jälgitakse hoone süsteeme 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas ja probleemidega tegeletakse kohe. Juhtimisruumis töötavad kõrgelt kvalifitseeritud insenerid, kes jälgivad süsteemide töötamist või teevad nendega katseid ja kohandavad süsteeme vigade tekkimisel.

Juhtimisruum teeb tihedat koostööd kõnekeskusega, kus registreeritakse klientide esitatud päringud. Kõnekeskus ja juhtimisruum moodustavad Caverioni klienditeeninduskeskuse, mis on lepingulistele klientidele avatud iga päev ja igal kellaajal.
 


Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed