Jahutus

Õigesti valitud ja hooldatud jahutussüsteem tagab energia kokkuhoiu ja stabiilse temperatuuri olenemata ilmast. Meie jahutussüsteemide lahenduste hulka kuuluvad hoonetele, tööstustele ja eriotstarbelistele hoonetele (nt andmekeskused, külmhooned ja jäähokistaadiumid) mõeldud tavalised õhujahutused ja külmutuslahendused. 

Kui jahutussüsteemid on korralikult projekteeritud, paigaldatud  ja teiste tehnolahendustega integreeritud, tagame teile kokkuhoiu nii seadmetelt kui ka tegevuskuludelt. Seadmete tarnijatest sõltumatu partnerina aitame oma klientidel valida optimaalsed, kõrge tootlikkusega ja keskkonnasõbralikud süsteemid ning lahendused.

Hoolitseme klientide nimel kohustuste täitmise eest, kontrollime lekkeid ja teeme iga-aastase hoolduse. Lisaks tagame vastavuse keskkonnanõuetega.
Meie külmutusvaldkonnaga tegelevad professionaalsed insenerid vastutavad jahutussüsteemide kogu elutsükli eest, alates paigaldamisest kuni taaskäitlemiseni.

Ametiasutused on nende tööde jaoks paika pannud kindlad nõudmised, mis tagavad, et töö on tehtud professionaalselt ja kvaliteetselt. Meie töötajatel on nende nõudmiste täitmiseks vajalikud litsentsid ja kvalifikatsioonid.

Caverioni juhtruumis jälgitakse hoone süsteeme 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas ja probleemidega tegeletakse kohe. Juhtimisruum teeb tihedat koostööd kõnekeskusega, kus registreeritakse klientide esitatud päringud. Kõnekeskus ja juhtimisruum moodustavad Caverioni klienditeeninduskeskuse, mis on lepingulistele klientidele avatud iga päev ja igal kellaajal.Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed