Elekter

Elektriseadmete ja -süsteemide arv kasvab pidevalt ning me sõltume neist aina rohkem.
Korralikult projekteeritud ja professionaalide paigaldatud elektrisüsteem tõstab näiteks hoone või tehase jõudlust oluliselt. Regulaarne ja asjatundjate tehtud hooldus tagab, et süsteemid töötavad, mis omakorda pikendab seadmete eluiga ja hoiab kokku elektrit.

Elektrilahendused hõlmavad tavalisi madal- või kõrgepinge elektripaigaldisi. Pakume ka tööstusettevõtete elektriga varustamist ja reservelektrisüsteeme, nt diiselmootorid, UPS ja CPS. Elektripaigaldiste alla kuuluvad ka valgustuslahendused. Pakume nii universaalseid valgustustehnoloogiaid kui ka spetsiaalseid valgustuse juhtimissüsteeme. Meie valgustuslahendused sobivad igaks eesmärgiks, olgu need tänavavalgustid või hoopis tavalised sisevalgustid.

Valgustustehnoloogiad arenevad kiiresti ja kliendile sobiv tehnoloogia oleneb kasutuskohast ning hoone kasutusotstarbest. Oluline on õige eesmärgi jaoks valida õige valgustustehnoloogia. Lisaks on lõppkasutaja jaoks tähtis, et valgus oleks sobivat värvi ja sobiva eredusega ning et valgustid oleksid ilusad.

Hoolitseme klientide kinnisvara ja äritegevuseks vajalike seadmete eest ka elektrikatkestuste ajal. Vastutame oma klientide nimel sertifitseeritud jaotusvõrkude paigaldamise, töötamise ja hoolduse eest.
 
Ametiasutused on nende tööde jaoks paika pannud kindlad nõudmised, mis tagavad, et töö on tehtud professionaalselt ja kvaliteetselt. Meie töötajatel on nende nõudmiste täitmiseks vajalikud litsentsid ja kvalifikatsioonid.


Caverioni juhtruumis jälgitakse hoone süsteeme 24 tundi ööpäevas 7 päeva nädalas ja probleemidega tegeletakse kohe. Juhtimisruum teeb tihedat koostööd kõnekeskusega, kus registreeritakse klientide esitatud päringud. Kõnekeskus ja juhtimisruum moodustavad Caverioni klienditeeninduskeskuse, mis on lepingulistele klientidele avatud iga päev ja igal kellaajal.Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed