Muud tööstusharud

Aitame kliente paljudest tööstusharudest. Koostöös klientidega arendame ja hooldame tootmisprotsesse, hoolitseme kulutõhusa ennetava hoolduse eest, anname nõu investeeringute alal ning pakume paindlikke ressursse ja allhanketeenuseid.

Meie teadmised hõlmavad kogu teenusteahelat, mida on vaja selleks, et projekteerida, ehitada ja käitada toimivaid, energiatõhusaid, ohutuid ja turvalisi tootmis- ja muid rajatisi. Pakume kõiki vajalikke hooldusteenuseid erakorralistest parandustöödest tervikliku protsessitäiustuse ja ennetava hoolduslahenduseni ja integreeritud haldusteenuseni kogu tootmisrajatise elutsükli vältel.

Suudame tagada standardsed tehnosüsteemid ja kokkulepitud teenustasemel hoolduse ka näiteks ettevõtte kõigile tehastele ja laohoonetele üle kogu riigi. Meie tugiteenuse reageerimisaeg on lühike. Pakume plaanivälist hooldust 24/7.

Haldame kõiki hoonesüsteeme


Arendame ja haldame hoonesüsteeme ja osutame haldusteenuseid tootmisrajatistes. Saame pakkuda teile kogu vajalikku tehnohooldust ja hallata kõiki kinnisvarateenuseid. Meie teenuste juhtimise lahendusega on tagatud tegevuse tulemuslikkus, energiatõhusus ja vara väärtus kogu elutsükli jooksul. 

Nõutud tingimuste tagamiseks saab hoone ühendada kaugjälgimis- ja -haldusteenusega. Arendame ja paigaldame täiustatud platvormidel turvasüsteeme nagu ligipääsusüsteemid, keskhäirejaamad, sissetungimisalarmid, videojälgimisseadmed ja tuleohutussüsteemid

Saate läbipaistva teenuse ühelt teenusepakkujalt ja ühtse kontaktpunkti kõikide vajaduste jaoks. Oleme teie vastutustundlik ja finantsiliselt stabiilne partner ulatuslike kogemuste ja pikaajaliste töösuhetega.
 

 

Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed

Eelised kliendile


• Eksperditeadmised tööstusharu kohta
• Tööohutus
• Tööstusprotsesside kulutõhusus 
• Ennetav hooldus vähendab ohtu ja kulusid 
• Tõhusad paigaldusprojektid: hoolikas planeerimine ja eeltöötlus
• Usaldusväärne partnerlus kogu elutsükli vältel 
• Kõigi valdkondade tehnilised lahendused ühelt asjatundlikult partnerilt
• Tehnohooldus ja -teenused 24/7