Kinnisvarainvestorid ja kinnisvaraarendajad

Pakume kinnisvarainvestoritele ja -arendajatele ehitussüsteeme, mis pikendavad kinnisvara eluiga, suurendavad kasutatavust ja hoiavad kulud ning vara väärtuse ettenähtud tasemel. Tänu meie teadmistele kinnisvarainvesteeringute ja -arendusprojektide valdkonnas saame pakkuda finantsiliselt, tehniliselt ja talitluse poolest optimaalseid lahendusi. Sõltumatu operaatorina saame pakkuda kõige tõhusamat üldlahendust.

Me arendame, paigaldame ja hooldame ehitustehnoloogiaid, mis teevad kinnisvara funktsionaalseks, ohutuks, turvaliseks ja energiatõhusaks – sobivaks praeguste vajaduste jaoks ning kergesti kohandatavaks ka tulevaste jaoks. Tagame hea käideldavuse, energiatõhususe ja kasutusmugavuse:

• kortermajadele 
• kontoritele 
• kaubanduskeskustele 
• hotellidele 
• restoranidele 
• parklatele 
• reisiterminalidele ja -jaamadele 
• näituse- ja konverentsisaalidele
• muuseumidele 

Meie asjatundjad projekteerivad ja ehitavad hoonete automaatikasüsteemid nõudlike tingimuste jaoks, nagu andmekeskused. Samuti on meil põhjalikud kogemused infrastruktuurilahendustega, nagu näiteks valgustussüsteemide tehnoloogiad. 

Pakume kinnisvarainvestoritele ja -arendajatele kõikehõlmavat teenust

• Integreeritud projektid: tõhus, õigeaegne ja kokkulepitud eelarvega
• Varade väärtuse säilitamine kogu kinnisvara elutsükli jooksul
• Hoonesüsteemid, mis vastavad rentnike kõikidele nõudmistele
• Teenuste garanteeritud töökindlus
• Hea sisekliima ja korralikult hallatud hooned
• Suurem energiatõhusus ja väiksem süsinikujalajälg

Võtame kogu vastutuse 


Võtame enda hooleks kinnisvarainvestorite ja -arendajate kõikide tehniliste süsteemide ja lahenduste projekteerimise, ehitamise, käitamise ja hooldamise.

Saate läbipaistva teenuse ühelt teenusepakkujalt ja ühtse kontaktpunkti kõikide vajaduste jaoks. 

Samuti võime tegeleda teie eest hoonete energiahindamisi ja ülevaatusi teostavate ametiasutustega. Vajadusel saame projekteerida ja viia sisse vajalikud muudatused, et valmistada kinnisvara ette sertifitseerimistoiminguteks, nagu LEED. 
Oleme teie vastutustundlik ja finantsiliselt stabiilne partner ulatuslike kogemuste ja pikaajaliste töösuhetega. 

Elutsükkel kesksel kohalMeie teenused hõlmavad kinnisvara kogu elutsüklit. Meie ehitise elutsükli haldamise kontseptsiooni finantsmudel põhineb fikseeritud hinnal kuu kohta läbi kogu elutsükli lepinguperioodi, hõlmates kogu tarbimist (vesi, elekter, küte).

Olemasoleva kinnisvara kulutõhusust arendades anname teile hoolduslepinguga säästugarantii. Energiasäästuprojektid vähendavad üldiselt energiakulu 5–20%. Investeeringutasuvus on väiksemate projektide puhul 1–5 aastat ja suuremate puhul 8–10 aastat.

Lugege lisateavet ehitise elutsükli haldamise, energiasäästu lepingute ja töökeskkonna tagamise lepingute kohta.

Lugege Caverioni uurimis- ja arenduskeskusest, kus luuakse täiustatud lahendusi ja tooteid inimestele ohutute, tervislike ja mugavate keskkondade loomiseks.

Kasutatavad lepingumudelid


• Projekteerimine ja ehitamine ning valmislahendused
• Partnerlus
• Avaliku ja erasektori partnerlus
• Energiasäästu lepingute mudel (EPC)Klientide kommentaarid„Caverioni suurim tugevus tõuseb alati esiplaanile. Meie jaoks on meie partnerite pädevus enesestmõistetav. Oodatud pädevusele vastates, on Caverion end tõestanud.” – Michael Noll, kinnisvaraomanik, Actris GmbH.

„Koostöös Caverioniga valmis uus, kaasaegne andmekeskus, mis tagab Tønderi omavalitsuse heaolu. Saime kogu projekti kestel head nõu ja oleme väga rahul tööga, mis Caverion tegi vanade serveriruumide sulgemise ning uue, kaasaegse andmekeskuse kokkupanemisega.” – Lars Møldrup, Tønderi omavalitsus.

„Meie eesmärk on hästi planeeritud hooldus, kvaliteetsed ja kulutõhusad teenused ning rahulolevad rentnikud. Vastutustundlik tegutsemine investeerimissektoris on Varma jaoks olnud alati tähtis. Valisime Caverioni oma partneriks energiahalduse alal. Hea koostööga saavutame alati oma eesmärgid. Lisaks säästame palju ka kinnisvara hoolduskulude arvelt.” – Aarne Markkula, kinnisvaraarenduse juht, Varma.

„Caverion andis meile kasutajasõbralikud ja energiasäästlikud tehnilised lahendused, mis tagavad paindlikkuse, võimaldades kohandada hooneid vastavalt muutustele ettevõtte struktuuris ja suuruses hoone terve 50–80 aastase elutsükli vältel.” – Jørgen Løfaldli, kinnisvarahaldur, SpareBank 1 SMN.

„Meie koostöö aluseks on usaldusväärne partnerlus. Caverion täidab oma lubadused alati ja õigeaegselt. Head ja põhjalikud aruanded seadmete elutsükli kohta annavad lisandväärtust, võimaldavad meil tuvastada riske ja järgida eelarvet.” – Marko Koivisto, kinnisvarahaldur, 
Tampere Hall.

„Caverion oli meie jaoks kõige parem valik. Uue kokkuleppe juurde kuulub ka tõhusamate tegevusmudelite väljatöötamine. Samuti jätkub töö säästva arengu ja energiasäästlikkuse valdkonnas ning Caverioni teadmised ja kogemused toetavad seal meie eesmärke,” ütleb Pekka Kuosmanen, asedirektor, Finnairi objektimeeskond.

„Asukoht, ehitusmeetod ja tehniline varustus teevad Henninger Towerist täiesti ainulaadse ehitusprojekti,” ütleb Jörg Janson, Actris Henninger Turm GmbH & Co. KG projektijuht. „Meile kui investorile on kõige tähtsam kvaliteetne projektiteostus vaatamata kitsale ajakavale.”

„Komplekssed uued hooned, nagu kaubanduskeskused, nõuavad üha keerulisemat tehnoloogiat. Caverionil on eriteadmised uusimate ventilatsiooni- ja õhukonditsioneeritehnoloogiate alal, nagu progressiivsed soojuse regenereerimissüsteemid, mida kasutatakse Aquis Plaza kliimasüsteemis. Ettevõttel on ka põhjalikud kogemused projektijuhtimise alal, mis on üks olulisemaid tingimusi selliste suurte projektide puhul”, ütleb Ed. Züblin AG esindaja.
 

Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed
 

Eelised kliendile

  • Vähendatud projektikulud ja risk kinnisvarainvestoritele ja -arendajatele
  • Elutsükkel kesksel kohal: kulu- ja energiatõhusus 
  • Täiustatud ja integreeritud hoonesüsteemid tagavad ohutuse ja turvalisuse
  • Jätkusuutlikkus
  • Selgelt sõnastatud kohustustega lepingud