Transport

Meie pika aja jooksul kogutud eksperditeadmised hõlmavad hoonete süsteeme ja tehnohooldust, millega tagatakse transpordihoonetes ja -taristutes reisijate- ja logistikavoogude  usaldusväärne ja turvaline toimimine.  Teame, kui kriitilise tähtsusega on kiirete parandusmeetmete võtmine oluliste seadmerikete ning tegevuse katkestuste korral. Meie asjatundjad koostavad transpordivajaduste jaoks finantsiliselt, tehniliselt ja operatiivselt optimaalse lahenduse

Praktikas annab meie oskusteave keeruliste ja katsumusterohkete suurte ehitusprojektidega ning taristutega lühema reisiaja ning suurema ohutuse eelise, mis on praeguses järjest rohkem linnastuvas ühiskonnas eriti oluline. Meie tagame, et lennujaamades ja reisiterminalides oleksid sobilikud õhukonditsioneeri- ja ventilatsioonisüsteemid, et liikluse jälgimise ja juhtimisega hoitaks ära ootamatud olukorrad teedel ja tunnelites ning et turva- ja ohutussüsteeme ning seadmeid hooldataks professionaalselt. 

Klientide kommentaarid

„Igal aastal reisib Finavia lennujaamade kaudu rohkem kui 19 miljonit reisijat. Meie kõige olulisem ülesanne on tagada, et meie kliendid saaksid oma reisi nautida ohutult ja turvaliselt. Tänu järjepidevale arendusele viiakse meie kinnisvaraga regulaarselt ellu kiireid muutusi hõlmavaid projekte. Seetõttu on lammutus- ja uued ehitustööd lennujaamas pea igapäevane nähtus. Olulised seadmetõrked ja -vead vajavad samuti kiiret reageerimist. Caverion täidab kõik need nõudmised professionaalselt. Juba pikka aega on Caverion meile tarninud turva- ja ohutusvarustust ning osutanud sellega seotud teenuseid ja hooldanud ka meie tulekahjudetektoreid ja sprinklerisüsteeme. Caverioni töötajad tunnevad meie tööviise ja samad inimesed on lennujaamas töötanud juba pikka aega.” – Finavia lennujaama päästerajatiste insener Esko Ruotsalainen.

„See on väga tähtis projekt, millega kaasnevad mitmed järjest rohkem linnastuvas ühiskonnas olulised eelised, sh lühem reisiaeg ja suurem ohutus – nii reisijate kui ka raudtee läheduses elavate inimeste jaoks. Kõrvaldame ebaturvalised raudteeületuskohad, vananenud tunnelid ja laviinilõigud. Eelised reisijate jaoks on ka näiteks suurem mahutavus ning mugavus ja punktuaalsus,” sõnas Jernbaneverketi projektijuht Stine Ilebrekke Undrum.
 

 

 

 


Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed