Taristu


Meil on põhjalikud kogemused taristuprojektidega, mille puhul on nõutav funktsionaalsus ning kõrge riskijuhtimise ja kulutõhususe tase. Meie eksperdid mõistavad, et nüüdisaegsete kasvukeskuste jaoks on vajalikud uued võrgutaristuteenuste nõuded. Pakume usaldusväärseid, ohutuid ja jätkusuutlikke lahendusi, mis aitavad kodanike ja kogukondade jaoks luua meeldivat ning keskkonnahoidlikku linnaruumi. 


Klientide kommentaarid

„Tulekahjudetektorite asendamine vähendas kulusid ning muutis meie kooli ja hooldekodu keskkonna valehäirete vähendamise abil meeldivamaks. Caverion teavitab meid alati aegsasti võimalikest lisatöödest ning nende pakutavas hinnas on juba arvesse võetud kõiki vajalikke tegureid ja pikas perspektiivis ka hoonesüsteemide kogu eluiga,” Lempäälä omavalitsuse tehnilise osakonna kinnisvarahalduse järelevaataja Jarkko Leinonen.

„Koostöös Caverioniga valmis uus, nüüdisaegne andmekeskus, mis tagab Tønderi omavalitsuse heaolu. Saime kogu projekti kestel head nõu ja oleme väga rahul tööga, mis Caverion tegi vanade serveriruumide sulgemise ning uue, kaasaegse andmekeskuse kokkupanemisega.” – Lars Møldrup, Tønderi omavalitsus.
 


Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed