Avaliku sektori kinnisvara

Meil on põhjalikud kogemused hoonetega, mille puhul on vajalik teenuse väga hea kättesaadavus konkurentsivõimelisel hinnatasemel. Pakume kinnisvaralahendusi, mis hoiavad varade väärtuse ja kulud ettenähtud tasemel ning pikendavad kinnisvara eluiga ja suurendavad selle kasutatavust. Tänu meie teadmistele avaliku sektori projektide ja investeeringute valdkonnas saame pakkuda finantsiliselt, tehniliselt ja talitluse poolest optimaalseid lahendusi. Sõltumatu operaatorina saame pakkuda kõige tõhusamaid terviklahendusi.

Klientide kommentaarid

„Hoasi elamustrateegia põhineb elanikukesksel käsitlusel ja mugavuse tagamisel. Kinnisvara hooldus ja hoonete tingimused mõjutavad mugavust märkimisväärselt. Caverion on meie hooneid hooldanud juba pikka aega ja soovisime oma teenuselepingut nendega pikendada, sest see toetab selgelt meie eesmärke,” sõnas Hoasi kinnisvarahaldur Kim Lindholm.

„Selle projekti eesmärk on hoida meie kulud jätkusuutlikul tasemel. Ilma selle projektita oleksid meie energiatarbe ja hooldusega seotud kulud järgmiste aastate jooksul kiiresti kasvanud,” sõnas Kalmari omavalitsuse kinnisvarahaldur Gunilla Svensson.
 

 
Offentlige-ejendomme


Võtke meiega ühendust

Küsige meilt pakkumist või muud informatsiooni


Kontaktandmed