Caverion Space Saga

Caverion on käivitanud rahvusvahelise turunduskampaania. Kampaania tutvustab Caverioni pakkumisi uuel ja huvitaval moel. Lisateavet meie teenuste ja materjalide kohta leiate veebisaidilt caverion.com/Csaga. Lugege meie viimaste uuenduste kohta, tellige kampaania uudiskiri ja vaadake, milline Space Saga tegelaskuju teie olete.

Kampaania teema on Ehitiste elutsükli aktiivne haldamine, mis käsitleb pikaajalises perspektiivis seda, kuidas professionaalselt hallata ehitisi ja tööstusprotsesse. Kinnisvaraobjektide ja tööstushoonete omanikud saavad kasu meie ennetavast planeerimisest, eelarvestamisest ning ehitise vajaduste arvessevõtmisest. Klientide jaoks tähendab see aja-, tegevus- ja energiakulude ennustatavust ning säästu. Samuti loob see lõppkasutajatele mugavad ning turvalised tingimused.

Caverion tunneb tänapäevaseid ehitustehnoloogiaid ning tööstusprotsesse. Me teame, kuidas kinnisvaraobjekte ja tööstushooneid nende elutsüklit silmas pidades projekteerida, ehitada, hooldada ja renoveerida, et saavutada optimaalne toimimine ning väärtuse kasv.

Caverion Space Saga neli kampaaniafilmi käsitlevad nelja teemat. Esimene film on nüüd saadaval ja see kirjeldab Caverioni teenuseid, mis on seotud energiatõhususe ja kulusäästuga. Nagu filmis näidatakse, aitab Caverion säästa raha, energiat ja meie koduplaneeti.

Loodame, et meie kampaaniafilmid meeldivad teile. Vaadake neid meie avalehel või klõpsake meie kampaania veebilehe linki siin

fill-3